O nás

Firma STADOP vznikla v roku 1992 za účelom poskytovania medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy a postupne rozšírila svoje pôsobenie pre distribúciu a predaj stomatologických a dezinfekčných materiálov. Obchodné aktivity rozvíjame na slovenskom trhu. Naším cieľom je byť spoľahlivým partnerom v štátnom i súkromnom sektore a pomáhať zvyšovať úroveň dodávok inovatívnych materiálov pre stomatologické ordinácie, nemocnice, jednodňové kliniky, ambulancie, liečebné kúpele, hotely, laboratória a pod. Našim strategickým partnerom je spoločnosť Bossklein product Co, Hlavnou úlohou STADOP je poskytovať komplexnú starostlivosť v dodávkach našim obchodným partnerom.

Produkty spĺňajú najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality požadované v EÚ pre zdravotnícke pomôcky smernice 93/42/EEC. Sme inovatívna spoločnosť, nájdete v našej ponuke veľa noviniek – výrobky, ktoré sú často pred všeobecnou normou medicíny.

Z toho dôvodu majú obchodní partneri možnosť spolupracovať s našimi obchodnými zástupcami, ktorí sa venujú individuálnym požiadavkám našich zákazníkov a poskytujú poradenstvo v priebehu obchodných stretnutí. Komunikácia s obchodným personálom, profesionálny prístup možnosť otestovať si najnovšie produktové novinky kde Vám pomôžeme vybrať vhodné produkty, pri osobných stretnutiach.

STADOP sa stal výhradným distribútor značky BOSSKLEIN / VIROFEX pre SR

Naša spoločnosť je splnomocnená výrobcom, na zastupovanie produktov pred úradmi SR.

Máme certifikát dôveryhodná firma 2016

Nemocnice/kliniky

Zachovanie rovnováhy medzi nákladmi a poskytovaním najlepšej možnej zdravotnej starostlivosti nie je jednoduché a patrí k najnáročnejším úlohám, ktorým musí čeliť zdravotníctvo. Pomáhame chrániť klinické prostredie pred patogénmi a mikroorganizmami, ktoré sú príčinou vzniku infekcií  a riešením je dezinfekcia na vysokej úrovni Virofex / Bossklein.

Našim cieľom je:

  • zabraňovať šíreniu infekcií,
  • optimalizovať postupy a výsledky,
  • školiť a vzdelávať personál 

Navštívte našu stránku: www.virofex.sk

Personálne info:

Majiteľ spoločnosti – Juraj Staňo
Je zakladateľom spoločnosti STADOP. Jeho úlohou je finančné a strategické riadenie spoločnosti, zodpovednosť za definovanie trendov v oblasti stomatológie, zodpovednosť za celkové vedenie a riadenie spoločnosti.

-->